www.turkiyespot.com web sayfası kontrol panelleleri yardımlaşma forumları Forum Ana Sayfa www.turkiyespot.com web sayfası kontrol panelleleri yardımlaşma forumları
ucuz hosting domain kontrol panelleri yardımlaşma forumları
 
 SSSSSS   AramaArama   Üye ListesiÜye Listesi   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   KayıtKayıt 
 ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

Geçerli Zaman: Sal Tem 16, 2024 12:20 pm
www.turkiyespot.com web sayfası kontrol panelleleri yardımlaşma forumları Forum Ana Sayfa
Cevaplanmayan mesajlar
 Forum   Başlıklar   Mesajlar   Son Mesaj 
UCUZ LİNUX HOSTİNG  
Yeni mesaj yok CPANEL YARDIMLAŞMA FORUMLARI
CPANEL PAKETİNİN KULLANILMASINDA VE ÖZELLİKLERİNDE YARDIMA İHTIYACINIZ OLDUGUNDA BURAYA YAZABILIR VE CEVAP ALABİLİRSİNİZ.
Moderatör turkiyespot
9 24 Sal Eyl 15, 2009 7:32 pm
turkiyespot Son Mesajı Görüntüle
Yeni mesaj yok WHM PANEL YARIDIMLAŞMA FORUMLARI
BAYİ PAKETİNİN KULLANILMASINDA VE ÖZELLİKLERINDE YARDIMA İHTİYACINIZ OLDUGUNDA BURAYA YAZABILIR VE CEVAP ALABİLİRSİNİZ. CPANEL İN BAYİ OLARAK KULLANILMASINA YARAYAN PANEL OLAN WHM PANEL HAKKINDA HER ŞEYİ DANIŞABİLİR VE YARDIMLAŞABİLİRSİNİZ.
Moderatör turkiyespot
3 7 Pzr Nis 30, 2006 3:27 pm
turkiyespot Son Mesajı Görüntüle
Yeni mesaj yok FANTASTİCO YARDIMLAŞMA FORUMLARI
ANINDA KURULUMLU HAZIR SCRİPTLER ,KURULUMLARI ,KULLANIMLARI,GÜNCELLENMELERİ VE EKLERİYLE BURADA YARDIMLAŞABİLİRSİNİZ.ŞU ANDA SİSTEMİMİZDE 56 ADET(FANTASTİCO) ANINDA KURULUMLU SCRİPT BULUNMAKTADIR VE SÜREKLİ GELİŞTİRİLMEKTEDİR.
Moderatör turkiyespot
1 8 Cmt Şub 03, 2007 4:53 pm
GencFB Son Mesajı Görüntüle
Yeni mesaj yok PHP SCRİPTLER
FORUM İÇERİK YÖNETİMİ VE BENZERİ PHP PROĞRAMLAMA DİLLERİYLE İLGİLİ KONULARDA YARDIM BULABİLECEĞİNİZ BÖLÜM.
   
3 5 Prş Ksm 19, 2009 3:49 pm
turkiyespot Son Mesajı Görüntüle
UCUZ WINDOWS HOSTING  
Yeni mesaj yok HELM KONTROL PANELI FORUMLARI
ALDIĞINIZ VE KULLANIRKEN NE YAPMANIZ GEREKTİĞİNİ BİLEMEDİĞİNİZ HELM KONTROL PANELI VE İÇERİĞİ HAKKINDAKİ SORULARINIZI BURAYA SORABİLİR VE YANITINIZI YİNE BURADAN ALABİLİRSİNİZ.
Moderatör turkiyespot
6 16 Sal Tem 17, 2007 12:32 am
turkiyespot Son Mesajı Görüntüle
Yeni mesaj yok BAYII PAKETI RESELLER FORUMLARI
BAYII PAKETININ KULLANILMASINDA VE ÖZELLIKLERINDE YARDIMA IHTIYACINIZ OLDUGUNDA BURAYA YAZABILIR VE CEVAP ALABILIRSINIZ
Moderatör turkiyespot
0 0 Mesaj Yok
ALAN ADI , DOMAIN  
Yeni mesaj yok ALAN ADI KONTROL PANELI FORUMLARI
ALDIĞINIZ VE KULLANIRKEN NE YAPMANIZ GEREKTİĞİNİ BİLEMEDİĞİNİZ ALAN ADI KONTROL PANELI VE İÇERİĞİ HAKKINDAKİ SORULARINIZI BURAYA SORABİLİR VE YANITINIZI YİNE BURADAN ALABİLİRSİNİZ.ALAN ADI (DOMAIN) ILE ILGILI HER SEYI BURADA PAYLAŞABILIRSINIZ.
Moderatör turkiyespot
13 53 Pzr Hzr 22, 2008 8:55 pm
turkiyespot Son Mesajı Görüntüle
Yeni mesaj yok ALAN ADI BAYII KONTROL PANELI
ALDIĞINIZ VE KULLANIRKEN NE YAPMANIZ GEREKTİĞİNİ BİLEMEDİĞİNİZ ALAN ADI BAYII KONTROL PANELI VE İÇERİĞİ HAKKINDAKİ SORULARINIZI BURAYA SORABİLİR VE YANITINIZI YİNE BURADAN ALABİLİRSİNİZ.ALAN ADI (DOMAIN) ILE ILGILI HER SEYI BURADA PAYLAŞABILIRSINIZ.
Moderatör turkiyespot
3 20 Sal Arl 05, 2006 8:08 pm
turkiyespot Son Mesajı Görüntüle
UCUZ İNTERNET TV RADYO YAYINCILIĞI (RADYO TV HOSTİNG)  
Yeni mesaj yok İNTERNET RADYOSU FORUMLARI
Bu kısımda internet üzerinden yapılan ve dünyanın her köşesinden dinlenebilen radyo yayınları hakkında yardımlaşmada bulanabilirsiniz sormak istediklerinizi sorabilir ve paylaşmak istediğiniz bilgileri paylaşabilirsiniz. Radyo ve Tv internetin gelişmesiyle birlikte hiç bir kayıp olmadan doğrudan dünyanın her yerine yayın yapabilir hale gelmiştir. Normal bir radyo sadece belirli bir bölgede dinlenebilirken internet radyosu ise tüm dünyadan dinlenebilmektedir.
   
4 4 Prş Eyl 18, 2008 10:53 pm
turkiyespot Son Mesajı Görüntüle
Yeni mesaj yok İNTERNET TELEVİZYONU FORUMLARI
Bu kısımda internet üzerinden yapılan ve dünyanın her köşesinden dinlenebilen TV yayınları hakkında yardımlaşmada bulanabilirsiniz sormak istediklerinizi sorabilir ve paylaşmak istediğiniz bilgileri paylaşabilirsiniz. Radyo ve Tv internetin gelişmesiyle birlikte hiç bir kayıp olmadan doğrudan dünyanın her yerine yayın yapabilir hale gelmiştir. Normal bir radyo sadece belirli bir bölgede dinlenebilirken internet radyosu ise tüm dünyadan dinlenebilmektedir. Aynı eşkilde internet Televizyonuda her yerden izlenebilmektedir.
   
1 1 Çrş Nis 30, 2008 2:16 am
turkiyespot Son Mesajı Görüntüle
TURKİYESPOT ÖZEL  
Yeni mesaj yok GÜNCEL REFERANSLARIMIZ
BURADA BIZI TERCIH EDEN WEB SAYFALARININ LISTESINI BULACAKSINIZ.AYRICA SAYFASI YAZILANLAR HOSTUMUZ HAKKINDA YORUMLARINI BURADA PAYLAŞABILIRLER.MÜŞTERİLERİMİZ NEDEN WEB SAYFAM REFERANSLARINIZDA YER ALMIYOR DİYE ÜZÜLEMEKTELER ,ONLARIN ÜZÜNTÜSÜNÜ HAFİFLETMEK İÇİN KENDİ SAYFALARININ TANITIMINI YAPACAKLARI BÖLÜMÜ UYGUN BULDUK. HER MÜŞTERİMİZ BURAYA KENDİ SAYFASININ TANITIMINI YAPABİLİR.
Moderatör turkiyespot
4 4 Prş Eyl 04, 2008 11:29 pm
Hunterr Son Mesajı Görüntüle
Yeni mesaj yok DUYURULARIMIZ
HOSTUMUZLA VE ALAN ADLARIMIZLA ILGILI DUYURULARIMIZA BURADAN ULAŞABILIRSINIZ.
Moderatör turkiyespot
71 109 Sal Oca 12, 2010 8:26 am
turkiyespot Son Mesajı Görüntüle
Yeni mesaj yok KONU DIŞI FORUMLARI
ARADIĞINIZ FORUMLARDA YAZMAK ISTEDIĞINIZ KONUYA UYGUN BIR BÖLÜM BULAMADIYSANIZ BURAYA YAZABILIRSINIZ.
Moderatör turkiyespot
26 96 Prş Arl 11, 2008 1:58 pm
turkiyespot Son Mesajı Görüntüle
Yeni mesaj yok GÜVENLİK HACK CRACK SECURİTY
TEKNOLOJİ HIZLA İLERLERKEN VERİNİN KORUNMASIDA DAHA BİR ÖNEM TAŞIYOR.GÜN GEÇTİKÇE HER TÜRLÜ SİTEMDE GÜVENLİK AÇIKLARI ORTAYA ÇIKIYOR VE YAYILIYOR.SİZİNDE TESPİT ETTİĞİNİZ GÜVENLİK AÇIKLARI VEYA KULLANICILARI UYARMAK İSTEDİĞİNİZ KONULAR VARSA BURAYA YAZABİLİRSİNİZ.EĞER BİZDE KENDİMİZİ GÜNÜN ŞARTLARINA AYAK UYDURAMAZSAK TÜM BİLGİLERİMİZİ BAŞKALARIYLA PAYLAŞABİLİRİZ SONRADA KULLANDIĞIMIZ KREDİ KARTINA KADAR HESAPLARIMIZIN İNTERNETTEN BOŞALTILMASINA KADAR ÇOK SORUNLARLA KARŞILAŞABİLİRİZ.EĞİTİM AMACIYLADA OLSA BU KONULARA İLGİLİ OLMAKTA FAYDA VAR. EN AZINDAN ŞİFRELERİMİZİ KORUMAK İÇİN.
Moderatör turkiyespot
19 30 Cmt May 12, 2007 1:09 am
serkandeveci Son Mesajı Görüntüle
Yeni mesaj yok FİRMA ÜRÜN ŞİKAYETLERİ
Bu kısmı Tüketici hakları kapsamında memnun kalmadığınız ürün ve firmaları şikayet etmeniz için açmış bulunuyoruz. Buraya yazılanlar diğer kişilere karşı o ürünü almamaları konusunda yardımcı olacaktır. Hosting işi yapanları rekabetten dolayı kendilerini kötülediğimizi sanmamaları için hosting şikayeti haricindeki ürünler yazılacaktır.
   
7 8 Çrş Şub 18, 2009 8:32 am
turkiyespot Son Mesajı Görüntüle
Yeni mesaj yok English Free Spech
English Free Spech about hosting domain and all topics with english .... etc
   
38 38 Pts Şub 02, 2009 2:43 am
turkiyespot Son Mesajı Görüntüle
UCUZ VPS HOSTİNG  
Yeni mesaj yok UCUZ VPS HOSTİNG
Türkiyespot sizlere uygun fiyata hostingin yanında vps hostingide sonuyor.
   
7 9 Pzr Ekm 10, 2010 7:34 pm
turkiyespot Son Mesajı Görüntüle
ÖZEL KÜRSÜ l Muhammed Fatih Ergün  
Yeni mesaj yok KİŞİSEL BÖLGE
Kürsünün bu bölgesi kişisel ve özeldir. Bu bölgede Sayın Muhammed Fatih Ergün'ün kişisel ve kurumsal iletişim bilgileri ile diğer özel belgileri yayınlanmaktadır. Bölgeye giriş yapmak serbesttir; ancak, yorum eklemek için forma üye olmak gerekmektedir. Üyelik kaydı ücretsizdir. Nezaket kurallarını aşan yazı ve yorumlar administrator tarafından silinecektir; bu nedenle kürsü sahibi lehine doğacak tüm haklar saklıdır ve hukuken korunmaktadır.
   
1 1 Prş Hzr 26, 2008 7:15 pm
M.F.E. Son Mesajı Görüntüle
Yeni mesaj yok KALEM-KELAM
Kürsünün bu bölgesinde, Sayın Muhammed Fatih Ergün'ün yazı çalışmaları yayınlanmaktadır. Bölgeye giriş yapmak serbesttir; ancak, yorum eklemek için forma üye olmak gerekmektedir. Üyelik kaydı ücretsizdir. Nezaket kurallarını aşan yazı ve yorumlar administrator tarafından silinecektir; bu nedenle kürsü sahibi lehine doğacak tüm haklar saklıdır ve hukuken korunmaktadır. Alıntılarda isim belirtilmesi; bilgi ve paylaşım ahlakına riayet, emeğe saygı ve cari olan örf gereğidir. Bu yapıldığı taktirde, yazı çalışmalarının tüm hakkı serbesttir.
   
22 27 Çrş Hzr 09, 2010 12:29 am
M.F.E. Son Mesajı Görüntüle
Yeni mesaj yok ANI DEFTERİ
Kürsünün bu bölgesinde, Sayın Muhammed Fatih Ergün'ün anıları yayınlanmaktadır. Bölgeye giriş yapmak serbesttir; ancak, yorum eklemek için forma üye olmak gerekmektedir. Üyelik kaydı ücretsizdir. Nezaket kurallarını aşan yazı ve yorumlar administrator tarafından silinecektir; bu nedenle kürsü sahibi lehine doğacak tüm haklar saklıdır ve hukuken korunmaktadır. Alıntılarda isim belirtilmesi; bilgi ve paylaşım ahlakına riayet, emeğe saygı ve cari olan örf gereğidir. Bu yapıldığı taktirde, özel anıların tüm hakkı serbesttir.
   
0 0 Mesaj Yok
Yeni mesaj yok MULTIMEDIA
Kürsünün bu bölgesinde, Sayın Muhammed Fatih Ergün'ün sesli ve görüntülü dosyaları yayınlanmaktadır. Bölgeye giriş yapmak serbesttir; ancak, yorum eklemek için forma üye olmak gerekmektedir. Üyelik kaydı ücretsizdir. Nezaket kurallarını aşan yazı ve yorumlar administrator tarafından silinecektir; bu nedenle kürsü sahibi lehine doğacak tüm haklar saklıdır ve hukuken korunmaktadır. Alıntılarda isim belirtilmesi; bilgi ve paylaşım ahlakına riayet, emeğe saygı ve cari olan örf gereğidir. Bu yapıldığı taktirde, sesli ve görüntülü dosyaların tüm hakkı serbesttir.
   
7 7 Pts Eyl 29, 2008 1:51 pm
M.F.E. Son Mesajı Görüntüle
Yeni mesaj yok ONUR SAVAŞI
Kürsünün bu bölgesinde, Sayın Muhammed Fatih Ergün'ün insanlararası ihtilaflarda ve hukuki alanlarda sürdürdüğü mücadeleleri ile ilgili çalışmaları yayınlanmaktadır. Bölgeye giriş yapmak serbesttir; ancak, yorum eklemek için forma üye olmak gerekmektedir. Üyelik kaydı ücretsizdir. Nezaket kurallarını aşan yazı ve yorumlar administrator tarafından silinecektir; bu nedenle kürsü sahibi lehine doğacak tüm haklar saklıdır ve hukuken korunmaktadır. Alıntılarda isim belirtilmesi; bilgi ve paylaşım ahlakına riayet, emeğe saygı ve cari olan örf gereğidir. Bu yapıldığı taktirde, söz konusu çalışmaların tüm hakkı serbesttir.
   
17 17 Pts Eyl 21, 2015 6:44 am
M.F.E. Son Mesajı Görüntüle
Yeni mesaj yok KONUK YAZILAR
Kürsünün bu bölgesinde, Sayın Muhammed Fatih Ergün'ün başkalarına ait çalışmalardan özenle seçtiği nitelikli yazılar yayınlanmaktadır. Bölgeye giriş yapmak serbesttir; ancak, yorum eklemek için forma üye olmak gerekmektedir. Üyelik kaydı ücretsizdir. Nezaket kurallarını aşan yazı ve yorumlar administrator tarafından silinecektir; bu nedenle kürsü sahibi lehine doğacak tüm haklar saklıdır ve hukuken korunmaktadır. Alıntılarda isim belirtilmesi; bilgi ve paylaşım ahlakına riayet, emeğe saygı ve cari olan örf gereğidir. Bu yapıldığı taktirde, söz konusu çalışmaların tüm hakkı serbesttir.
   
16 16 Cum Ksm 14, 2008 11:06 am
M.F.E. Son Mesajı Görüntüle
Yeni mesaj yok DİJİTAL KÜTÜPHANE
Kürsünün bu bölgesinde, Sayın Muhammed Fatih Ergün'ün insanların istifade etmesi amacı ile seçtiği yazılı, sesli, görüntülü dijital dokümanlar ve yine aynı amaçla eklenen çeşitli yazılımlar yayınlanmaktadır. Bölgeye giriş yapmak serbesttir; ancak, yorum eklemek için forma üye olmak gerekmektedir. Üyelik kaydı ücretsizdir. Nezaket kurallarını aşan yazı ve yorumlar administrator tarafından silinecektir; bu nedenle kürsü sahibi lehine doğacak tüm haklar saklıdır ve hukuken korunmaktadır. Alıntılarda isim belirtilmesi; bilgi ve paylaşım ahlakına riayet, emeğe saygı ve cari olan örf gereğidir. Bu yapıldığı taktirde, söz konusu çalışmaların tüm hakkı serbesttir.
   
9 9 Çrş Arl 17, 2008 2:01 am
M.F.E. Son Mesajı Görüntüle
Yeni mesaj yok TEKNİK PANO
Kürsünün bu bölgesinde, Sayın Muhammed Fatih Ergün'ün başkaları ile, başkalarının da kendisi ile paylaştığı teknik bilgi, belge ve dokümanlar yayınlanmaktadır. Bölgeye giriş yapmak serbesttir; ancak, yorum eklemek için forma üye olmak gerekmektedir. Üyelik kaydı ücretsizdir. Nezaket kurallarını aşan yazı ve yorumlar administrator tarafından silinecektir; bu nedenle kürsü sahibi lehine doğacak tüm haklar saklıdır ve hukuken korunmaktadır. Alıntılarda isim belirtilmesi; bilgi ve paylaşım ahlakına riayet, emeğe saygı ve cari olan örf gereğidir. Bu yapıldığı taktirde, söz konusu çalışmaların tüm hakkı serbesttir.
   
3 3 Cmt Hzr 28, 2008 9:14 am
M.F.E. Son Mesajı Görüntüle
Yeni mesaj yok HABERLER
Kürsünün bu bölgesinde, Sayın Muhammed Fatih Ergün'ün rastladığı, duyduğu, okuduğu, özenle seçtiği, hiçbir zaman güncelliğini yitirmeyeceğine inandığı çeşitli haberler yayınlanmaktadır. Bölgeye giriş yapmak serbesttir; ancak, yorum eklemek için forma üye olmak gerekmektedir. Üyelik kaydı ücretsizdir. Nezaket kurallarını aşan yazı ve yorumlar administrator tarafından silinecektir; bu nedenle kürsü sahibi lehine doğacak tüm haklar saklıdır ve hukuken korunmaktadır. Alıntılarda isim belirtilmesi; bilgi ve paylaşım ahlakına riayet, emeğe saygı ve cari olan örf gereğidir. Bu yapıldığı taktirde, söz konusu çalışmaların tüm hakkı serbesttir.
   
3 3 Cmt Hzr 28, 2008 9:11 am
M.F.E. Son Mesajı Görüntüle
Yeni mesaj yok TİCARET
Kürsünün bu bölgesinde, Sayın Muhammed Fatih Ergün'ün tüm ticari çalışmaları ile ilgili linkler, açıklamalar, reklamlar, haberler yayınlanmakta ve ticari çalışmalarını sürdürdüğü sitelerin tanıtım ve linkleri bulunmaktadır. Bölgeye giriş yapmak serbesttir; ancak, yorum eklemek için forma üye olmak gerekmektedir. Üyelik kaydı ücretsizdir. Nezaket kurallarını aşan yazı ve yorumlar administrator tarafından silinecektir; bu nedenle kürsü sahibi lehine doğacak tüm haklar saklıdır ve hukuken korunmaktadır. Alıntılarda isim belirtilmesi; bilgi ve paylaşım ahlakına riayet, emeğe saygı ve cari olan örf gereğidir. Bu yapıldığı taktirde, söz konusu çalışmaların tüm hakkı serbesttir.
   
0 0 Mesaj Yok
Tüm zamanlar GMT +2 Saat
Kimler Çevrimiçi
Kimler Çevrimiçi Kullanıcılarımız toplam 515 mesaj gönderdiler
Toplam 51699 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: Raymondgak
Toplam 27 kullanıcı çevrimiçi :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 27 Misafir   [ Yönetici ]   [ Moderatör ]
Şimdiye kadar en çok 510 kullanıcı Pts May 13, 2024 10:29 pm tarihinde çevrimiçi oldu.
Kayıtlı Kullanıcılar: Yok
Bu veri son 5 dakika öncesinde aktif olan kullanıcılara dayanmaktadır
Giriş
Kullanıcı Adı:    Şifre:      Her ziyaretimde otomatik giriş yap    

Yeni mesaj var Yeni mesaj var    Yeni mesaj yok Yeni mesaj yok    Forum kilitlendi Forum kilitlendi


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Türkçe Çeviri: phpBB Turkey & Erdem Çorapçıoğlu